JAK ZÍSKAT

VÍC KLIENTŮ

Cena manuálu 597 Kč / 25 EUR (+ DPH) 

Na více než 50 stranách úvodního Manuálu popisuji základní náběrové nástroje, které mi i nejvíce fungují. Asi je znáte, možná je používáte. Pokud ne, tak s nimi začněte. Pokud ano, věřím, že se i přes to necháte inspirovat. Žádné omáčky, pouze praxe.

Cover right - Jak ziskat vic klientu - Michal Soucek
QARA Academy

INFORMACE O TRÉNINKU

Manuál "Jak získat víc klientů" pro realitní makléře si stáhněte, pokud vás reality baví, chcete se zlepšit a nechat se inspirovat, nebojíte se tvrdé práce, občasných překážek, chcete se někam posunout a na konci získat víc klientů.

Můj život je naplněný jednou rodinou a dvěma full time podnikatelskými činnostmi. Jednou je QARA a tou druhou REALITY. Abych to všechno stihnul, musel jsem se naučit správně si poskládat priority, čas a úkoly. Potřebuju být hodně efektivní a přímočarý.

Manuál "Jak získat víc klientů" popisuje základní nástroje, které používám. Některé mi šetří čas, některé zdraví, jiné zase přinášejí pozornost klientů a práci. Některým z nástrojů se budu věnovat ještě později více do hloubky v dalších dílech naší akademie, protože si zaslouží mnohem víc pozornosti, než jsem jim mohl dát v tomto prvním dílu. 

Všechny nástroje popsané v tomto tréninku vám budou fungovat úplně stejně dobře jako mně, pokud k nim přistoupíte pracovitě a s pokorou. Nic nejde hned. Na začátku to bolí, ale jakmile se zdokonalíte a proniknete v daném tématu nebo při práci s jakýmkoliv nástrojem více do hloubky, začne to být radost a hlavně, začne to fungovat.

A fungovat to bude dlouhodobě, a to je i jeden z cílů, proč vzdělávací obsah vytvářím. Chtěl bych vám doručit cenově dostupné aktuální know how, které je ověřené praxí na aktuálním českém realitním trhu. Svět se mění a my jako makléři také. Tak si nenechte ujet vlak.

Jmenuji se Michal Souček a realitním makléřem jsem se stal v roce 2002. V roce 2013 jsem s kamarádem Honzou Novotným založil realitní platformu QARA, protože jsem na realitním trhu nenašel platformu, která by mi vyhovovovala. QARA dnes pracuje pro více než 100 realitních makléřů.

I po téměř 18 letech mě moje práce pořád neskutečně baví a je to právě proto, že se ji snažím neustále rozvíjet, posouvám svoje hranice a učím se nové věci.

Největší odměnou jsou pro mě potom spokojení zákazníci v realitách i makléři, kteří navštívili moje školení nebo jsou součástí QARA.

QARA Academy bude mít 3 díly, tedy témata, kde půjdu hodně do hloubky toho, co umím, co mohu předat, protože s tím mám vlastní zkušenost a vím, že to funguje a proč to funguje.

Soucek_Michal_QARA
Michal Souček