VIDEO v realitách

Cena manuálu 597 Kč / 25 EUR (+ DPH) 

Naučte se správně pracovat s videem. Video je fenoménem ve všech odvětvích a podnikání není výjimkou. Video je totiž zdrojem opakovaných příjmů, ale musíte vědět, jak s ním pracovat. V manuálu se dozvíte, jak vám video může začít přinášet více klientů. Sepsal jsem všechny svoje zkušenosti, informace a tipy, které mi u práce s videem fungují nejlépe. Stáhněte si manuál o VIDEU a dodávejte svým klientům ještě lepší servis.

QARA Academy

VIDEA, která mi přinesla nejvíce nových klientů...

8. 7. 2016

Míra udržení pozornosti publika 77,2 %.

26. 6. 2018

Míra udržení pozornosti publika 61,4 %.

18. 8. 2018

Míra udržení pozornosti publika 69,7 %.

A nějak takhle jsem začínal 🙂

7. 9. 2014

Míra udržení pozornosti publika 44 %.

22. 9. 2014

Míra udržení pozornosti publika 58,2 %.

18. 10. 2014

Míra udržení pozornosti publika 38,3 %.

Fungují i další formáty videa, nejen videoprohlídky...

2. 4. 2020

Míra udržení pozornosti publika 85,1 %.

21. 5. 2020

Míra udržení pozornosti publika 35,1 %.

21. 5. 2020

Míra udržení pozornosti publika 69,9 %.

CHCETE VĚDĚT JAK NA TO? NIKDY NENÍ POZDĚ ZAČÍT.

INFORMACE O TRÉNINKU

Nejhorší věc, která vás v podnikání může potkat, je období růstu a pocit, že se vám daří a že nic už nemůžete dělat lépe. Člověk tak nějak ztratí pud sebezáchovy, obezřetnost a přestane být dravý. Nejde si za tím, za čím by si jít měl. Přestává se posouvat a vzdělávat. A někdy si nechá ujet vlak. Stalo se to spoustě makléřů a ještě hromada z nich na to bohužel dojede. Aby se to nestalo i vám, vybral jsem si jako druhé téma pro QARA Academy téma VIDEO. Já osobně vnímám video jako nejpodstatnější součást svého podnikání. Zároveň je to nástroj, který mi reálně vydělal v posledních letech nejvíc peněz. Proto do něj investuji čas a peníze.

Cílem tohoto tréninku je ukázat vám, jak jsem sám pro sebe za posledních pět let vyladil procesy v rámci přípravy, textů, natáčení, postprodukce, publikace a vyhodnocení každého videa, které natočím. Tedy abyste to nepochopili špatně. To, že si tento trénink přečtete, nestačí. Je to jako se vším ostatním. Je potřeba s tím začít něco dělat. Nejčastěji jsem se učil na videoprohlídkách, protože jsem jich vymyslel nejvíc. Je to také nejčastější součást mojí práce. Záměrně říkám vymyslel, protože už je dlouho točí a stříhá někdo jiný. Ale o tom vám více řeknu v tréninku.

Kapitola zdarma 

Přečtěte si jednu z kapitol, abyste zjistili, jestli je pro vás tento manuál přínosný. Manuál je plný textu, rad a zkušeností. Má 61 stran. Psal jsem jej tak, aby neměl hluchá místa. Aby se dobře četl, byl pochopitelný a přínosný. Posuďte sami...

Jmenuji se Michal Souček a realitním makléřem jsem se stal v roce 2002. V roce 2013 jsem s kamarádem Honzou Novotným založil realitní platformu QARA, protože jsem na realitním trhu nenašel platformu, která by mi vyhovovovala. QARA dnes pracuje pro více než 100 realitních makléřů.

I po téměř 18 letech mě moje práce pořád neskutečně baví a je to právě proto, že se ji snažím neustále rozvíjet, posouvám svoje hranice a učím se nové věci.

Největší odměnou jsou pro mě potom spokojení zákazníci v realitách i makléři, kteří navštívili moje školení nebo jsou součástí QARA.

QARA Academy bude mít 3 díly, tedy témata, kde půjdu hodně do hloubky toho, co umím, co mohu předat, protože s tím mám vlastní zkušenost a vím, že to funguje a proč to funguje.

Soucek_Michal_QARA
Michal Souček